Zápisky z mé praxe


Výklad karet

aneb příběhy klientů kartářky a regresní terapeutky Adriany Maslančíkové s jejich laskavým svolením s uveřejněním


Ukázka: Čtení z ruky


Ukázka: Čtení z ruky

Představuji ukázku, kdy bylo čtení z ruky prováděné čistě nahodile prostřednictvím fotografie na dálku a jde tedy pouze o částečný výřez.

 

Milda: Krásný den přeji, mám malou prosbičku, vyhovíte mi prosím?

Adri: Jestli to bude v mých možnostech, schopnostech a cítění, tak mile ráda o co jde?

Milda: Už pár let si říkám, co by mi vyčtení z rukou dalo do života. Prosím Vás pěkně, mohla by jste mi něco sdělit? pošlu vtipné foto mé dlaně, klady i zápory přijmu. Budu Vám nesmírně vděčný.

 

Adri: Děkuji Vám za foto vaší dlaně, neboť má velmi jedinečné znamení. Vaše rýha hlavní se spojuje s rýhou srdeční a tvoří tedy jednu linii. To je velmi vzácné a poukazuje to na vysoký intelekt, houževnatost, neohroženost, menší citlivost, smělost, bojovnost, popudlivost, milující život bez překážek a toužící po dobrodružství. Umíte si jít tvrdě a prudce za svým když je to třeba, jen se mějte na pozoru co se zdraví týče a zkuste si dopřát odpočinek a nutnou dávku regenerace. Jinak by Vám hrozilo srdeční onemocnění, uremie a nebo dokonce i dědičná rakovina.

Dále pak vidím, že jste měl přísné dětství bez svobodné vůle, pozor tedy na potlačené emoce a pudy v sobě, jejich následná ventilace by mohla být nebezpečná. Vidím i známky strachu a intenzivních úzkostí, ale Vaše čára osudu byť velmi malá vychází z měsíčního vrchu, jenž je intuitivní, tedy plná lásky a světla. Dále pak trochu nejistý, ale možný velký úspěch.

Čára života je jasná a přímá, víte co chcete a nebo máte chtít a jdete si jednoduše a proto bez větších újem za tím. Váš život se rozděluje do dvou důležitých kapitol vašeho života. Ke konci jsou však čáry trošku vlnité a hlubší, to by mohl znamenat problémy se žaludkem způsobené stresem a špatnou životosprávou. Tak snad už teď víte co může čtení z rukou přinést, ale každopádně je to lepší na živo, kdy vidím dobře všechny čáry na dlani a i ty drobnější, protože i ty mohou nést cenné informace.

Přeji hezký den a mnoho štěstí v životě.

S láskou Adri

 

Milda: Mám husí kůži při čtení, pravda pravdoucí. Jste úžasná a mnohokrát Vám od srdce děkuji! jsem usměvavý, charismatický, energický člověk, ale často bojuji s výše psanou úzkostí která se občas dostaví, je to v kombinaci s potlačenými emocemi, které neumím správně ventilovat. To spraví jedině zdravý adrenalin. Na srdce si pozor dám, jelikož jsem ústavičně ve stresu. Snažím se jít cestou s náhledem na budhismus, ve spojení s motivačníma knihama od napoleona hilla a myšlením k bohatství a jak přelstít ďábla (mimochodem doporučím, změnili mi život mnohonásobně k lepšímu) jelikož mě to vnitřně uklidňuje. Již pár let nedokáži "vypnout" jak se říká, snaha o meditaci pouze svátečně. Ještě než se ráno probudím, přemýšlím. Jistě mě to velmi vysiluje. Mám obavy z toho, že jsem to podědil po matce, ta už se 30 let léčí s psychikou. Jinak se mám v rámci možností dobře jsem i dosti výbušný či horkokrevný, ale stejně tak i milý a milující. To bude možná tím, že jsem ve znamení blížence, občas spozoruji rozdvojenou osobnost, ale žádný extrém A co bych pro Vás mohl udělat já?

Ještě jednou děkuji za čas a energii krásný den přeji

 

Milda: Jo a prosím pěkně, jak mám chápat rozdělení do dvou důležitých kapitol života?

 

Adri: Ty strachy a fóbie pramení z Vašeho dětství, kdy jste byl pravděpodobně hodně kárán a trestán. Dělo se kvůli tomu, že jste velmi svobodná a silná osobnost, která si je vědoma svého svobodného cítění. Ale Vaše rodiče a především pak právě matka je velmi svázaná nějakými zásadami, konvencemi, či svými vlastními představy, jak věci mají být a jak ne. To je mnohdy v rozporu s přirozeným bytím postrádající čistou a svobodnou lásku a absence těchto nejvyšších faktorů vede k psychickým nemocem. Jistě to pramení celkově z karmy Vaší rodiny několika pokolení zpět. Vaše cesta tak, jak mi ji popisujete je na dobré cestě a budhismus Vás může od mnohého osvobodit, pomůže rozpustit mysl a přivést vytoužený klid a mír v duši i mysli. Tím pročišťujete sebe i celý rod, meditace umožňuje zázraky. Doporučuji jíst hodně sirové stravy, pít hodně vody čisté a omezit maso, pravidelně pak aspoň denně 20 min meditovat. To Vás vystředí a dovolí odejít potlačeným emocím, jinak doporučuji regresní terapii, která je v tomto směru velmi intenzivní a účinná. Navíc pomáhá zjistit proč se jisté věci dějí a skrze pochopení pak ještě více rozpouští temnotu skrze přijetí. Naše osobnost je vlastně souborem kladů a záporů, tedy se v ní krásně rýsuje karmické zatížení, ale i výsady. Na všem lze pracovat, měnit a posouvat vpřed, to je jedinečnou možností jenž nám život dává a je tedy třeba ji řádně využít Děkuji za milá slova a uznání, vážím si toho. Na oplátku bych chtěla Váš souhlas k tomu, abych mohla Vaši dlaň a náš rozhovor dát jako ukázku z mojí praxe na mé webové stránky.

Přeji hezký den

 

Adri: Ještě jsem chtěla říci, že právě Erimie která Vám hrozí, je nemoc ledvin a ledviny a močový trakt souvisí právě s emocemi. Takže volný chod emocí zaručuje i zdravé fungováni ledvin. Proto ten očistný pitný režim, který pomáhá na fyzické úrovni a meditace, jenž pomáhá na úrovni mentální, příroda tento proces ještě více aktivuje. Určitě se tedy učte pracovat se svými emocemi a předejdete tak tomu co by mohlo být jinak v opačném případě pro Vás osudové na základě příčin a důsledků.

S láskou Adri

 

Milda: Vyčerpávající informace, budu se jimi řídit, jelikož ohledně zdraví začínám neblahého na sobě cítit. Cca před měsícem jsem měl autonehodu za kterou mohlo vypětí nervů, krom zlomené klíční kosti otřesu mozku a sešitých kolen mi nic není, dodávka na šrot. Každý říká že jsem se po druhé narodil, asi tu mám ještě nějaký úkol škoda na materiálních věcech mě netrápí, to jsem přijmul rychle, jen to že jsem takhle jednal mě štve nejvíce. V čem prosím spočívá regresní terapie? Jinak rádo se stane, pokud mé dlaně poslouží dobré věci o čemž nepochybuji, máte mé svolení.

 

Milda: Příjemný den přeji, už Vás nebudu zatěžovat,o regresní terapii si dokáži zjistit sám. Já jen že to je velice zajímavé čtení od Vás. Jelikož jisté věci něco stojí, dovolím si nabídnout i mé služby, pokud máte studnu nebo Vaši blízcí, určitě mě kontaktujte, rád vyjdu vstříc. www.cisteni-a-regenerace-studni.cz Ještě jednou mnohokrát děkuji! S pozdravem a přáním krásného dne Milda

 

Adri: Rádo se stalo Mildo, dávejte na sebe pozor a určitě trochu zpomalte a užívejte života srdcem děkuji za vše přeji hezké dny

PS: dvojí život znamená například jít cestou práce a rodinného života

 

 

 


Zpět


Kategorie článků

Archiv článků

Facebook Facebook       RSS RSS