Zápisky z mé praxe


Výklad karet

aneb příběhy klientů kartářky a regresní terapeutky Adriany Maslančíkové s jejich laskavým svolením s uveřejněním


Předpověď pro rok 2016


Předpověď pro rok 2016

Rok 2016 bude rokem přelomovým, rokem očisty, osvobození, obrody a nových možností, protože smyslem života je samotná změna umožňující “vývoj” a tvoření z ryzosti našeho srdce. Proto je nutné být tomuto procesu otevřeni, přijmout ho, pracovat s ním a dát tak minulosti sbohem dříve, než k tomu dojde otřesem samo. Když déme starému a nefunkčnímu možnost odejít, může opět vyvstat naše skutečné já a být tak sami sebou a ...

 

celiství. Znovu si vzpomene na naše sny a začneme je následovat ruku v ruce s rytmem přírody a vesmíru, kdy nás přeskupení priorit povede výš a výš. Znát svoji cestu a své schopnosti bez hranic, je tím největším opravdovým bohatstvím, které můžeme skutečně mít. Odvaha, síla, víra a houževnatost budou krédem pro rok 2016 a já Vám upřímně přeji, ať Vás v následujícím roce provází a dosáhnete všeho, co Vás povede k Vám samým dovnitř a odtud pak novým, pevným krokem směrem vzhůru k budoucímu "štěstí".

S láskou a úctou

Adri

motto: Co se zdá krizí, může být ve skutečnosti příležitostí k růstu, člověk jen musí překonat lpění, strach a tím iluzi spojenou s hmotou.


Zpět


Kategorie článků

Archiv článků

Facebook Facebook       RSS RSS